Dansmarathon
12 apr 2025
Dansen voor het goede doel: de Bosbessenbus!
Dans mee voor het goede doel tijdens de Nacht van Cultuur!
Op zaterdag 12 april organiseren we een dansmarathon tijdens de Nacht van Cultuur! Van 18:00 tot 00:00 uur kun je je energie kwijt op de dansvloer en tegelijkertijd een steentje bijdragen aan een prachtig doel: de Bosbessenbus.
Gedurende de avond dansen we in vijf verschillende stijlen – hiphop, salsa, commercial dance, jazz en pop – onder begeleiding van onze docenten. Een uitdaging, maar vooral een avond vol plezier, beweging en samen iets moois neerzetten!
✅ Meedoen kan vanaf 12 jaar
✅ Inschrijfgeld: vanaf €20 (maar meer mag natuurlijk!)
✅ Tip: Laat je sponsoren en draag nog meer bij!
De volledige opbrengst gaat naar de Bosbessenbus, een initiatief dat zich inzet om natuurbeleving toegankelijk te maken voor iedereen.
Wil jij dansen én iets goeds doen? Meld je dan aan bij danique@hetpieck.nl en dans mee voor het goede doel!